Про компанію

ТзОВ ”Компанія ”Євроспецкран”” займається імпортом та продажем в Україні запірної арматури та фітингів із нержавіючої сталі марок AISI 304 (08Х18Н10), AISI 316 (08Х17Н13М2).

Підприємство було засновано в 2006 році та сьогодні займає лідируючі позиції серед продавців нержавіючої трубопровідної арматури України.

ТзОВ ”Компанія” Євроспецкран ” має професійних працівників і віддану команду. Це дозволяє пропонувати клієнтам якісну продукцію, конкурентоспроможні ціни і швидку доставку. Ми постійно удосконалюємось і впроваджуємо нові ідеї в процес нашої діяльності, щоб залишатися попереду на постійно мінливому ринку.

Відправляєм продукцію в будь-яку точку України зручним для вас перевізником. Переважна більшість товару знаходиться в наявності на складі, тому ми готові здійснити відправлення в день розміщення замовлення. Надаємо консультацію та підбираєм для вас оптимальний варіант.

Працюємо з 2006 р

І на сьогодні займаємо лідируючі позиції серед продавців нержавіючої трубопровідної арматури України.

Наявність продукції на складі

Більшість товару є на складі, тому ми готові здійснити відправлення в день розміщення замовлення.

Працюємо по всій території України

Відправляєм продукцію в будь-яку точку України зручним для вас перевізником.

Ціль компанії полягає в тому, щоб постачати найкращу продукцію за оптимальну ціну та надавати якісні послуги своїм клієнтам.