+38 (050) 431 35 03

+38 (050) 317 02 96

Зворотний дзвінок

Як вибрати потрібний кран ?

Якщо Вам необхідно кран для трубопроводу, але ви не професійний монтажник чи інженер, та не впевнені, який саме клапан буде найкращим. Не переживайте ТзОВ “Компанія”Євроспецкран” допоможе зробити правильний вибір.

Крани призначені регулювати чи перекривати потік речовини або газу у трубопровідній системі. Вибір правильного крану може займати багато часу.

Починаючи підбір крану, необхідно спочатку зібрати деякі основні відомості про вимоги системи трубопроводу. Знаючи це, легше підібрати кран.

П’ять простих порад, викладених у цій статті, допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант.

I. Виберіть правильний тип крану. Кожен кран повинен виконувати одну або декілька функцій.

 Функція визначає правильний тип крану. Відмітимо деякі найпоширеніші види кранів.

II. Розмір та тип приєднання.

Для правильно визначення розміру Вам необхідно виміряти зовнішній діаметр труби до якої буде кріпитися кран та її товщину. Також необхідно визначити тип приєднання: різьбове, приварне чи різьба/приварка.

Звертайте увагу на діаметр самого  проходу кульового крану, тому що часто продають крани із завуженим проходом, що зменшує пропускну здатність трубопроводу.

III. Матеріал конструкції.

Необхідно знати вимоги до хімічної сумісності. Матеріали з яких виготовлені крани, повинні бути сумісними із газами або речовинами, що протікають через нього.

Найпоширенішими є крани із таких матеріалів:

Найбільш надійними та не вибагливими  є крани із нержавіючої сталі.

IV. Вимоги до експлуатації.

Визначте вимоги до тиску та температури. Кожен окремий вид крану має свої технічні характеристика, які необхідно враховувати при покупці.  Металеві крани із нержавіючої сталі мають тенденцію витримувати більш високий тиск та температуру ніж пластикові чи латунні.

V. Технічне обслуговування.

Технічне обслуговування є важливим процесом для стабільної роботи кранів та продовження терміну їхнього функціонування, тож звертайте увага на особливості їхнього обслуговування та експлуатації.

Звертайтеся до нас, якщо у вас ще залишилися питання щодо вибору кранів. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант по кращій ціні. Компанія «Євроспецкран» займається імпортом і продажом трубопровідної арматури із нержавіючої сталі в Україні.