+38 (050) 431 35 03

+38 (050) 317 02 96

Зворотний дзвінок

Детальніше про нержавіючу сталь марки AISI 304

Сталь марки AISI 304 – це нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю. Саме позначення AISI розшифровується як The American Iron and Steel Institute. У своєму складі вона містить мінімум 18% хрому і 10% нікелю. Завдяки цьому на поверхні формується захисний та нерозчинний оксидний шар, який забезпечує стійкість до зовнішніх впливів. У тому числі – до хімічних.

З інших переваг:

При зберіганні сталь AISI 304 не вимагає спеціальних умов, адже вона не боїться корозії та іржі.

Особливості роботи з маркою AISI 304

Сталь AISI 304 – гнучка, міцна і пружна. Її можна розтягувати і згинати. Також вона легко піддається волочінню і ротаційній або глибокій витяжці. Для формування підходять інструменти, які використовуються для вуглецевої сталі.

Так само різноманітні і способи обробки нержавіючої сталі AISI 304. Вона легко зварюється різними методами. Проводиться при температурі близько 1100 градусів, а охолоджується у воді або на повітрі. Всі шви ретельно зачищаються від окалини і обробляються спеціальною пастою. Додаткова теплова обробка потрібна виробам тільки при наявності ризику міжкристалітної корозії. Для кінцевої обробки досить температури 900-950 градусів.

Де використовується сталь AISI 304?

Сфера застосування сталі AISI 304 досить різноманітна:

А якщо у вас ще залишилися питання про марки сталі та їх застосування при виготовленні запірної арматури чи фітингів, звертайтеся до нас. Компанія «Євроспецкран» – один з лідерів українського ринку трубопровідної арматури.