+38 (050) 431 35 03

+38 (050) 317 02 96

Зворотній зв'язок

Каталог товарів

Фітинги під різьбу

Фітинги різьбові

Фітинги різьбові з нержавіючої сталі AISI304, AISI316.

Детальніше
Приварні фітинги

Фітинги приварні

Фітинги приварні для трубопроводів, нержавіюча сталь AISI304, AISI316.

Детальніше
Кульові крани

Запірно-регулююча арматура

Крани з нержавіючої сталі AISI304, AISI316, рекомендований тиск до 65 бар.

Детальніше
З’єднання молочні, діоптри

Обладнання для трубопроводів та ємкостей

З’єднання молочні, приварні, діоптри стандарти DIN 11850 та SMS.

Детальніше

Запірна та трубопровідна арматура в Україні

Монтуючи будь-яку трубопровідну систему (комунального, побутового або промислового значення), завжди виникає необхідність придбання елементів для з'єднання, поворотів або розгалуження труб. Також потрібні деталі, які при необхідності будуть відкривати або перекривати потік робочого середовища. Дані функції реалізують такі вироби, як фітинги або крани з нержавіючої сталі. На сучасному ринку вони представлені в величезному різноманітті, відрізняються за функціоналом, розмірами і способами з'єднання.

Переваги арматури з нержавіючої сталі

Також сполучна арматура виконується з інших матеріалів (пластик, метало-пластик, кольорові метали), але все ж більш затребуваною і надійною залишається нержавіюча сталь. Всілякі з'єднувальні елементи, фітинги й крани з нержавіючої сталі користуються широкою популярністю.

Це обумовлено рядом позитивних характеристики і переваг:

Фітинги з нержавіючої сталі - призначення і характеристики

Фітинги з нержавіючої сталі - оптимально кращий варіант для кріплення, монтажу різних елементів трубопроводів і комунікацій. Асортимент даних виробів дуже різноманітний, відрізняються вони за цільовим призначенням:

• Для розгалуження труб, а, отже, потоків, застосовуються хрестовини, трійники, колектори.

• Для зміни напрямку під певним кутом служать фітинги з нержавіючої сталі у вигляді колін і відводів.

• Для з'єднання однакових по діаметру труб застосовуються муфти, а для з'єднання труб різних по діаметру - перехідники.

• Герметичне закриття ділянки системи виконують за допомогою пробки або заглушки.

• Для приєднання шлангів використовуються штуцери.

Фітинги з нержавіючої сталі випускають звареними або безшовної по конструкції. При їх виборі слід враховувати розмірність трубопроводу і робочі параметри (тиск, температуру, агресивність середовища).

Крани з нержавіючої сталі - характеристики і функціональність

Кульові крани з нержавіючої сталі - надійний і якісний вид запірної арматури, які виробляються в широкому діапазоні діаметрів. Конструкція таких запірних виробів досить проста. Вони являють собою разом зварені штуцер і корпус, посилені ущільнювачі і запірний елемент у вигляді кулі. Такого виду запірний елемент застосуються в господарській, виробничій і промисловій сфері, а також в ЖКГ в системах водопостачання і опалювання.

Кульові крани з нержавіючої сталі мають два положення: закрите і відкрите. Приєднуються вони до інших елементів системи за допомогою фланцевого, муфтового і нарізного приєднання. Як ручка для регулювання виступають важіль або метелик, вироблені з урахуванням ергономіки

Купити запірну арматуру із нержавіючої сталі в Україні

Якщо вам необхідно швидко і недорого купити крани з нержавіючої сталі в Україні, то це зробити не важко. Оптимальним вибором буде відвідування сайту який спеціалізується в даній галузі «Компанії «Євроспецкран». Тут кожному покупцю пропонуються найпростіші і вигідні умови покупки . Асортимент продукції дуже великий, різноманітний. Вироби представленні різних типів, розмірів і модифікацій.

В інтернет-магазині «Компанії «Євроспецкран» на всі фітинги та крани з нержавіючої сталі ціна лояльна і оптимально розумна. На кожен екземпляр є заводська гарантія, так що в якості і надійності сумніватися не варто. Оформити замовлення і зробити покупку простіше простого, все відбувається швидко в онлайн режимі. Покупець сам вибирає товар, зручну для нього систему оплати, а також доставку при необхідності. Якщо раптом виникають якісь проблеми, менеджер-консультант швидко все роз'яснить і допоможе.

Новини галузі

Детальніше про нержавіючу сталь марки AISI 304 - фото 12 july 2020, 13:13

Сталь марки AISI 304 – це нержавіюча сталь з низьким вмістом вуглецю.

Використання нержавіючої сталі в харчовій промисловості - фото 10 march 2020, 12:48

Харчова нержавіюча сталь – це особливі марки сталі, які не містять токсичних компонентів